T1/lmr/m/n/5: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmr/m/sl/5: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmr/m/it/5: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmr/m/sc/5: Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmr/m/scsl/5:  Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmr/b/n/5: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmr/b/sl/5: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmr/bx/n/5: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmr/bx/it/5: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmr/bx/sl/5: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmss/m/n/5: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmss/m/sl/5: Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmss/sbc/n/5:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmss/sbc/sl/5:  Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmss/bx/n/5: Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmss/bx/sl/5:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/n/5:       Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/it/5:      Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/sl/5:      Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/sc/5:      Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/lc/n/5:      Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/lc/sl/5:     Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/lt/n/5:      Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/lt/sl/5:     Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/dk/n/5:      Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/dk/sl/5:     Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmvtt/m/n/5: Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmvtt/m/sl/5:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/lt/n/5:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/lt/sl/5:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/dk/n/5:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/dk/sl/5:  Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmssq/m/n/5: Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmssq/m/sl/5:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmssq/bx/n/5:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmssq/bx/sl/5:  Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmr/m/n/7: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmr/m/sl/7: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmr/m/it/7: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmr/m/sc/7: Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmr/m/scsl/7:  Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmr/b/n/7: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmr/b/sl/7: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmr/bx/n/7: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmr/bx/it/7: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmr/bx/sl/7: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmss/m/n/7: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmss/m/sl/7: Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmss/sbc/n/7:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmss/sbc/sl/7:  Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmss/bx/n/7: Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmss/bx/sl/7:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/n/7:       Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/it/7:      Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/sl/7:      Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/sc/7:      Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/lc/n/7:      Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/lc/sl/7:     Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/lt/n/7:      Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/lt/sl/7:     Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/dk/n/7:      Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/dk/sl/7:     Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmvtt/m/n/7: Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmvtt/m/sl/7:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/lt/n/7:  Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmvtt/lt/sl/7:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/dk/n/7:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/dk/sl/7:  Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmssq/m/n/7: Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmssq/m/sl/7:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmssq/bx/n/7:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmssq/bx/sl/7:  Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmr/m/n/8: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmr/m/sl/8: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmr/m/it/8: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmr/m/sc/8: Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmr/m/scsl/8:  Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmr/b/n/8: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmr/b/sl/8: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmr/bx/n/8: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmr/bx/it/8: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmr/bx/sl/8: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmss/m/n/8: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmss/m/sl/8: Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmss/sbc/n/8:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmss/sbc/sl/8:  Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmss/bx/n/8: Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmss/bx/sl/8:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/n/8:       Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/it/8:      Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/sl/8:      Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/sc/8:      Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/lc/n/8:      Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/lc/sl/8:     Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/lt/n/8:      Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/lt/sl/8:     Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/dk/n/8:      Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/dk/sl/8:     Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmvtt/m/n/8: Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmvtt/m/sl/8:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/lt/n/8:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/lt/sl/8:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/dk/n/8:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/dk/sl/8:  Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmssq/m/n/8: Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmssq/m/sl/8:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmssq/bx/n/8:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmssq/bx/sl/8:  Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmr/m/n/9: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmr/m/sl/9: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmr/m/it/9: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmr/m/sc/9: Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmr/m/scsl/9:  Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmr/b/n/9: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmr/b/sl/9: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmr/bx/n/9: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmr/bx/it/9: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmr/bx/sl/9: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmss/m/n/9: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmss/m/sl/9: Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmss/sbc/n/9:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmss/sbc/sl/9:  Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmss/bx/n/9: Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmss/bx/sl/9:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/n/9:       Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/it/9:      Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/sl/9:      Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/sc/9:      Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/lc/n/9:      Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/lc/sl/9:     Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/lt/n/9:      Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/lt/sl/9:     Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/dk/n/9:      Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/dk/sl/9:     Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmvtt/m/n/9: Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmvtt/m/sl/9:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/lt/n/9:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/lt/sl/9:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/dk/n/9:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/dk/sl/9:  Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmssq/m/n/9: Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmssq/m/sl/9:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmssq/bx/n/9:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmssq/bx/sl/9:  Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmr/m/n/10: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmr/m/sl/10: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmr/m/it/10: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmr/m/sc/10: Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmr/m/scsl/10: Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmr/b/n/10: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmr/b/sl/10: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmr/bx/n/10: Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmr/bx/it/10:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/bx/sl/10:  Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmss/m/n/10: Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmss/m/sl/10:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmss/sbc/n/10: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmss/sbc/sl/10: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmss/bx/n/10:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmss/bx/sl/10: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/n/10:      Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/it/10:     Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/sl/10:     Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/sc/10:     Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/lc/n/10:     Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/lc/sl/10:    Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/lt/n/10:     Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmtt/lt/sl/10:    Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/dk/n/10:     Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/dk/sl/10:    Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/m/n/10:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/m/sl/10: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/lt/n/10: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/lt/sl/10: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/dk/n/10: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/dk/sl/10: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmssq/m/n/10:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmssq/m/sl/10: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmssq/bx/n/10: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmssq/bx/sl/10: Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmr/m/n/12: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmr/m/sl/12: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmr/m/it/12: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmr/m/sc/12: Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmr/m/scsl/12: Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmr/b/n/12: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmr/b/sl/12: Zażółć gęślą jaźń. T1/lmr/bx/n/12: Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmr/bx/it/12: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/bx/sl/12: Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmss/m/n/12: Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmss/m/sl/12: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmss/sbc/n/12: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmss/sbc/sl/12: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmss/bx/n/12: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmss/bx/sl/12: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/n/12:      Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/it/12:     Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/sl/12:     Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/sc/12:     Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/lc/n/12:     Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/lc/sl/12:    Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/lt/n/12:     Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/lt/sl/12:    Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/dk/n/12:     Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/dk/sl/12:    Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/m/n/12: Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmvtt/m/sl/12: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/lt/n/12: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/lt/sl/12: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/dk/n/12: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/dk/sl/12: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmssq/m/n/12: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmssq/m/sl/12: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmssq/bx/n/12: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmssq/bx/sl/12: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/m/n/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/m/sl/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/m/it/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/m/sc/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/m/scsl/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/b/n/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/b/sl/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/bx/n/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/bx/it/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/bx/sl/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmss/m/n/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmss/m/sl/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmss/sbc/n/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmss/sbc/sl/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmss/bx/n/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmss/bx/sl/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/n/14.4:    Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/it/14.4:   Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/sl/14.4:   Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/sc/14.4:   Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/lc/n/14.4:   Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/lc/sl/14.4:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/lt/n/14.4:   Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmtt/lt/sl/14.4:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/dk/n/14.4:   Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/dk/sl/14.4:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/m/n/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/m/sl/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/lt/n/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/lt/sl/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/dk/n/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/dk/sl/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmssq/m/n/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmssq/m/sl/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmssq/bx/n/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmssq/bx/sl/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/m/n/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/m/sl/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/m/it/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/m/sc/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/m/scsl/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/b/n/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/b/sl/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/bx/n/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/bx/it/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/bx/sl/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmss/m/n/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmss/m/sl/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmss/sbc/n/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmss/sbc/sl/17.28:Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmss/bx/n/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmss/bx/sl/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/n/17.28:   Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/it/17.28:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/sl/17.28:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/sc/17.28:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/lc/n/17.28:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/lc/sl/17.28:Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/lt/n/17.28:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/lt/sl/17.28:Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/dk/n/17.28:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/dk/sl/17.28:Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/m/n/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/m/sl/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/lt/n/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/lt/sl/17.28:Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/dk/n/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/dk/sl/17.28:Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmssq/m/n/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmssq/m/sl/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmssq/bx/n/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmssq/bx/sl/17.28:Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/m/n/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/m/sl/20.74: Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmr/m/it/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/m/sc/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/m/scsl/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/b/n/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/b/sl/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/bx/n/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/bx/it/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/bx/sl/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmss/m/n/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmss/m/sl/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmss/sbc/n/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmss/sbc/sl/20.74:Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmss/bx/n/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmss/bx/sl/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/n/20.74:   Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/it/20.74:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/sl/20.74:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/sc/20.74:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/lc/n/20.74:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/lc/sl/20.74:Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/lt/n/20.74:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/lt/sl/20.74:Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmtt/dk/n/20.74:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/dk/sl/20.74:Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/m/n/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/m/sl/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/lt/n/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/lt/sl/20.74:Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/dk/n/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/dk/sl/20.74:Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmssq/m/n/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmssq/m/sl/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmssq/bx/n/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmssq/bx/sl/20.74:Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/m/n/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/m/sl/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/m/it/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/m/sc/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/m/scsl/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/b/n/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/b/sl/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/bx/n/24.88: Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmr/bx/it/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmr/bx/sl/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmss/m/n/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmss/m/sl/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmss/sbc/n/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmss/sbc/sl/24.88:Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmss/bx/n/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmss/bx/sl/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/n/24.88:   Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/it/24.88:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/sl/24.88:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/m/sc/24.88:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/lc/n/24.88:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/lc/sl/24.88:Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/lt/n/24.88:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/lt/sl/24.88:Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/dk/n/24.88:  Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmtt/dk/sl/24.88:Zażółć gęślą jaźń.

T1/lmvtt/m/n/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/m/sl/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/lt/n/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/lt/sl/24.88:Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/dk/n/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmvtt/dk/sl/24.88:Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmssq/m/n/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmssq/m/sl/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmssq/bx/n/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
T1/lmssq/bx/sl/24.88:Zażółć gęślą jaźń.